Aktualności

Jesteś na: Strona główna / O spółce / Aktualności
Rok Miesiąc
Dodano:
2015-09-28
W związku ze zbliżającym się okresem zimowym zwracamy się do wszystkich właścicieli nieruchomości, administratorów budynków i obiektów w mieście Katowice o dokonanie przeglądu studni wodomierzowych oraz wewnętrznych instalacji wod-kan i zabezpieczenie tych instalacji przed zamarznięciem, a w szczególności zabezpieczenie wodomierzy.
Dodano:
2015-09-05
VII Mistrzostwa Polski w Szachach Pracowników Firm Wodociągowych i Kanalizacyjnych organizowane w dniach 4 - 5. września br. przez Katowickie Wodociągi S.A. i Klub Szachowy „HETMAN” ściągnęły do Katowic przedsiębiorstwa wodociągowe i kanalizacyjne z całej Polski. Klasyfikacja turnieju odbywała się w dwóch kategoriach: indywidualnej i drużynowej.
Dodano:
2015-08-31
Katowickie Wodociągi S.A. zajęły I miejsce w klasyfikacji generalnej podczas XXV Ogólnopolskiej Spartakiady Pracowników Wodociągów i Kanalizacji im. Tadeusza Jakubowskiego. Zawody zorganizowane zostały w dniach 28-30.08. br. przez spółkę Aquanet S.A. z Poznania.
Dodano:
2015-08-27
Katowickie Wodociągi S.A. wraz z Klubem Szachowym HETMAN w dniach 4-5 września br. organizują VII Mistrzostwa Polski w Szachach Pracowników Firm Wodociągowych i Kanalizacyjnych. Impreza została objęta Honorowym Patronatem Polskiego Związku Szachowego i Prezydenta Miasta Katowice. Patronat Medialny objęli: Telewizja Silesia oraz Polskie Radio Katowice.
Dodano:
2015-08-06
Rekreacyjna Liga Biznesu to forma aktywnego spędzenia wolnego czasu, skierowana do pracowników oraz kadry kierowniczej znaczących na polskim rynku przedsiębiorstw jak i mniejszych firm. Drużyna Katowickich Wodociągów S.A. bierze udział w rozgrywkach RLB od 2008 roku, zajmując od samego początku wysokie pozycje.
Poprzednia 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Następna