Aktualności

Jesteś na: Strona główna / O spółce / Aktualności
Dodano:
2017-11-02
iBOK w nowej wersji

Katowickie Wodociągi S.A. informują, że od dnia 07.11.2017r. pod dotychczasowym adresem (http://ibok.wodociagi.katowice.pl) dostępna będzie nowa wersja internetowego Biura Obsługi Klienta. Wprowadzone udoskonalenia dotyczą dodatkowych funkcji iBOK oraz nowej szaty graficznej.

Jednocześnie przypominamy, że program iBOK jest bezpłatnym, multimedialnym serwisem, przy pomocy którego każdy Klient Katowickich Wodociągów S.A., który ma podpisaną umową na zaopatrzenie w wodę i/lub odprowadzenie ścieków może w dowolnym momencie za pomocą połączenia internetowego zalogować się do swojego konta, by sprawdzić stan należności, podejrzeć wystawiane faktury, przesłać do naszej Spółki wiadomość /opinię/komentarz oraz podać stan licznika. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem na stronie www.wodociagi.katowice.pl w zakładce iBOK oraz do korzystania z platformy iBOK.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 32 78 82 400 lub osobisty w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Obrońców Westerplatte 89 w Katowicach - Szopienicach.