Aktualności

Jesteś na: Strona główna / O spółce / Aktualności
Dodano:
2017-08-24
Woda na wodną ślizgawkę

26 sierpnia br. na zakończenie wakacji, specjalnie dla mieszkańców miasta Katowice zostanie zorganizowana ślizgawka na ul. Jerzego Haralda. Katowickie Wodociągi S.A. bezpłatnie dostarczą wodę, na tą niecodzienną atrakcję.

Przy okazji sportowych emocji, czyli odbywających się od piątku 25.08 w Spodku Mistrzostw Europy w Siatkówce, miasto postanowiło zapewnić ochłodę dla mieszkańców. „Katoślizg- karnij się w Strefie” to inicjatywa Wydziału Promocji Urzędu Miasta Katowice. Katowickie Wodociągi S.A włączają się w jego organizację i otworzą hydrant, który będzie dostarczać wodę na czas szalonych zjazdów.

Zabawa w ścisłym centrum miasta na wodnej ślizgawce, zarówno dla najmłodszych mieszkańców miasta, jak i tych starszych będzie bezpłatna. Uczestnicy poniżej 16 roku życia będą potrzebowali zgody opiekuna na zjazd. Stumetrowa ślizgawka będzie otwarta w godzinach 12.00-18.00 i wyposażona w dwa oddzielne tory o szerokości 2 metrów. Ostatnie 10 metrów będzie przeznaczone na basen do wyhamowania. Ślizgawka zostanie ułożona na miękkiej piance, w celu zapewnienia komfortu oraz bezpieczeństwa zjeżdżających. Dla uczestników zabawy, przygotowane będą przebieralnie w namiotach ustawionych obok wodnej ślizgawki.