Sport i kultura

Jesteś na: Strona główna / O spółce / Aktualności / Sport i kultura
Rok Miesiąc
Dodano:
2014-10-06
VI Mistrzostwa Polski w Szachach Pracowników Firm Wodociągowych i Kanalizacyjnych dobiegły końca. Organizatorem imprezy, która odbyła się w dniach 3 i 4 października br. były Katowickie Wodociągi S.A. oraz Klub Szachowy HETMAN w Katowicach.
Dodano:
2014-10-06
Katowickie Wodociągi S.A. wraz z Klubem Szachowym „HETMAN” w Katowicach w dniach 3-4 października br. organizują VI Mistrzostwa Polski w Szachach Pracowników Firm Wodociągowych i Kanalizacyjnych. Impreza została objęta honorowym patronatem Prezydenta Miasta Katowice oraz Polskiego Związku Szachowego. Zawody odbywać się będą w Miejskim Domu Kultury „Bogucice-Zawodzie”, ul. Markiefki 44a w Katowicach.
Dodano:
2013-09-16
V Mistrzostwa Polski w Szachach Pracowników Firm Wodociągowych i Kanalizacyjnych dobiegły końca. Organizatorem imprezy, która odbyła się w dniach 13 i 14 września br. były Katowickie Wodociągi S.A. oraz Klub Szachowy HETMAN w Katowicach.
Dodano:
2013-09-13
W piątek 13 września br. rozpoczęły się V Mistrzostwa Polski w Szachach Pracowników Firm Wodociągowych i Kanalizacyjnych. Organizatorem imprezy są Katowickie Wodociągi S.A. oraz Klub Szachowy HETMAN Katowice, obecny drużynowy Wicemistrz Polski. Honorowy patronat nad Mistrzostwami objęli: Prezydent Miasta Katowice oraz Polski Związek Szachowy. W zawodach biorą udział pracownicy przedsiębiorstw wodociągowych i kanalizacyjnych z całej Polski. Klasyfikacja turnieju odbywa się w dwóch kategoriach: indywidualnej i drużynowej. Firmy mogły więc zgłaszać uczestnictwo pojedynczych zawodników lub trzyosobowych drużyn. Walczą oni o medale i statuetki specjalnie zaprojektowane na tę imprezę
Dodano:
2013-05-29
Katowickie Wodociągi S.A. zajęły 2 miejsce w klasyfikacji generalnej podczas XXIII Ogólnopolskiej Spartakiady Pracowników Wodociągów i Kanalizacji im. Tadeusza Jakubowskiego. Zawody odbywały się 17-19.05 br. w Mielnie. Organizatorem był Zakład Wodociągowo-Kanalizacyjny Sp. z o.o. w Unieściu.
Poprzednia 1 2 3 4 Następna