Sport i kultura

Jesteś na: Strona główna / O spółce / Aktualności / Sport i kultura
Dodano:
2013-09-16
Katowice zdobyły Mistrzostwo
Katowice zdobyły Mistrzostwo To były dwa dni ekscytujących rozgrywek, w których udział wzięło 18 zawodników z 8 przedsiębiorstw wodociągowych. W klasyfikacji indywidualnej I miejsce wywalczył Robert Janik z Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Chrzanowie. Drugie miejsce zdobył Tadeusz Szafraniec z Katowickich Wodociągów S.A. Na trzecim miejscu znalazł się Piotr Wirowski z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łodzi wyprzedzając o 0,5 punktu ubiegłorocznego Mistrza Marka Zychowskiego z Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyły Katowickie Wodociągi S.A. organizator Mistrzostw. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łodzi. Na trzeciej pozycji uplasowało się Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.

V Mistrzostwa Polski w Szachach Pracowników Firm Wodociągowych i Kanalizacyjnych zostały zorganizowane równolegle z trwającymi w dniach 13 do 15 września br. rozgrywkami Ekstraligi szachowej-rundy od 7 do 9. Po trudnych zmaganiach szachowych tytuł Drużynowego Mistrza Polski wrócił do Katowic.