Sport i kultura

Jesteś na: Strona główna / O spółce / Aktualności / Sport i kultura
Dodano:
2014-10-06
Zakończyły się VI Mistrzostwa Polski w Szachach Pracowników Firm Wodociągowych i Kanalizacyjnych
VI Mistrzostwa Polski w Szachach Pracowników Firm Wodociągowych i Kanalizacyjnych dobiegły końca. Organizatorem imprezy, która odbyła się w dniach 3 i 4 października br. były Katowickie Wodociągi S.A. oraz Klub Szachowy HETMAN w Katowicach.

To były dwa dni ekscytujących rozgrywek, w których udział wzięło 22 zawodników z 12 przedsiębiorstw wodociągowych. Pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej zajął Victoriano Sanz Losada z wodociągów w Barcelonie (Aigues de Barcelona), który obecnie pracuje w Aqualogy Polska. Drugie miejsce zdobył Tadeusz Szafraniec z Katowickich Wodociągów S.A. Na trzecim miejscu znalazł się Marek Zychowski z Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyły Katowickie Wodociągi S.A. organizator Mistrzostw. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów S.A. Na trzeciej pozycji uplasowała się Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi Sp. z .o o.

VI Mistrzostwa Polski w Szachach Pracowników Firm Wodociągowych i Kanalizacyjnych zostały zorganizowane równolegle z trwającymi w dniach 3 do 5 października br. rozgrywkami Ekstraligi szachowej.