Oddział Eksploatacji Sieci Kanalizacyjnej - Północ

Jesteś na: Strona główna / O spółce / Oddziały / Oddział Eksploatacji Sieci Kanalizacyjnej - Północ

Oddział Eksploatacji Sieci Kanalizacyjnej - Północ obsługuje północną część miasta Katowice, czyli dzielnice: Załęże, os. Witosa, os. Tysiąclecia, Dąb, Wełnowiec i Józefowiec. W obszarze jego działalności znajdą się również dzielnice wschodnie: Zawodzie, Dąbrówka Mała, Szopienice - Burowiec, Janów - Nikiszowiec, Giszowiec oraz śródmieście.

Oddział prowadzi eksploatację sieci kanalizacyjnej, przepompowni ścieków oraz otwartych cieków wodnych. Do jego zadań należy konserwacja i eksploatacja powyższych obiektów. Do analizy stanu technicznego kanałów, wykorzystywana jest inspekcja telewizyjna. Zastosowanie kamer, pozwala na dokładne wykrywanie uszkodzeń oraz typowanie do remontu, odcinków wymagających pilnej modernizacji.

Oddział Eksploatacji Sieci Kanalizacyjnej, świadczy również usługi dla zewnętrznych zleceniodawców w zakresie ciśnieniowego czyszczenia i udrażniania kanalizacji, pompowania ścieków z szamb przydomowych oraz wykonuje inspekcje telewizyjne sieci kanalizacyjnych z cyfrowym zapisem na płytach DVD, pełnym raportem z opisem odcinka, zawierającym wykres spadku i klasyfikację uszkodzeń zgodnie z normą PN-EN 13508-2:2006 lub normą ATV M 143/2 w zależności od potrzeb klienta.

 Tel. 32 78 82 446
 Tel. 32 78 82 447
 Tel. 32 78 82 448
 Tel. 32 78 82 449